نتایج جستجو برای عبارت :

بگفت نکته خرند و تست فروشند

فردا باید برم مدرسه برای رفع اشکال بچه های کنکوری!
اونم کی؟ من! منی که دیروز سر ساده ترین اثبات های فیزیکی سه ساعت و نیم مونده بودم و امروز یه نیم ساعتی داشتم به اندازه tan 30° فکر می‌کردم! اگر ازم بپرسن درصد فیزیکت چند شد و من یه چیزی حدودای 100 بهشون بگم یعنی بهم امیدوار می‌شن و سوالای فیزیکشونو میان می‌پرسن ازم؟ نمی‌دونن همه چی شیفت دیلیت شده احتمالا! باید فردا سوالای آزمون آزمایشیشونو دانلود کنم یه ذره بیام تو فضاشون. اونم من گریزون از کنکو
این روزها دور و برم پر شده از آدم‌هایی که از لابلای کلماتشان بوی مالکیت نمی‌آید. کسانی که وقتی از تحریم‌ها و جنگ احتمالی حرف می‌زنند مرجع ضمیرهایشان سوم شخص است نه اول شخص. نمی‌گویند ما را تحریم کرده، می‌گویند «سپاه را تحریم کرده»، «ایران را تحریم کرده»، «قصد حمله به ایران را دارد»، «ایران را تهدید می‌کند»، «عمان جواب این‌ها را داده است». خیلی زحمت و مهارت و زمان می‌خواست که ضمیر «ما» را از این فرهنگ محو کنند که کردند؛ که صد آفرین به ان
تا روز انتخابات این بازی دادن ها ادامه دارد...

وقتی پای صندوق رأی، شناسنامه می خرند...
وقتی با یک ناهار، رأی می خرند...
وقتی با یک ترک و فارس به راه انداختن رأی ها را می چرخانند...

بروید از همانها که رأی دادید بخواهید وضعتان را درست کنند.
قبلا که می خواستم چایی کیسه ای درست کنم، با یک تی بگ چندین چایی درست می کردم. از حق نگذریم تا پنج دفعه می شد چایی خورد باهاش. اونم چه چایی ای رسما ذغال
همیشه می گفتم چقدر این چایی ها به صرفه است که با یکیش می شه یک روز را گذراند

بعدها که فهمیدم بعضی از این نقاش های ساختمان هم خیلی تی بگ می خرند واقعا کنجکاو شدم که چرا تمام چایی های کیسه ای را اونا می خرند.

فهمیدم یک طیف وسیعی از رنگ ها را با همین تی بگ ها پوشش می دهند.

سحرگاهی شدم سوی خرابات
که رندان را کنم دعوت به طامات
عصا اندر کف و سجاده بر دوش
که هستم زاهدی صاحب کرامات
خراباتی مرا گفتا که ای شیخ
بگو تا خود چه کار است از مهمات
بدو گفتم که کارم توبهٔ توست
اگر توبه کنی یابی مراعات
مرا گفتا برو ای زاهد خشک
که تر گردی ز دردی خرابات
اگر یک قطره دردی بر تو ریزم
ز مسجد بازمانی وز مناجات
برو مفروش زهد و خودنمائی
که نه زهدت خرند اینجا نه طامات
کسی را اوفتد بر روی، این رنگ
که در کعبه کند بت را مراعات
بگفت این و یکی درد
دانلود آهنگ قند منی    #  جانِ منی جان منی جان من
آن منی آن منی آن من  #  شاه منی لایق سودای من
قند منی لایق دندان من #  قند منی…
نور منی باش در این چشم من #  چشم من و چشمه حیوان من
گل چو تو را دید به سوسن بگفت # سرو من آمد به گلستان من
قند منی …
ادامه مطلب
به نام خداوند بخشنده ی مهربان
 آنها شبیه حیواناتند بلکه پستتر  آنها همان غافلانند.

<!-- p.MsoFootnoteText, li.MsoFootnoteText, div.MsoFootnoteText {mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-link:"Footnote Text Char"; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; text-align:justify; mso-pagination:widow-orphan; direction:rtl; unicode-bidi:embed; font-size:10.0pt; font-family:"Traditional Arabic","serif"; mso-fareast-font-family:Calibri; mso-fareast-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:Traditional Arabic; mso-bidi-language:AR-SA;} span.MsoFootnoteReference {mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; vertical-align:super;} span.FootnoteTextChar {mso-style-name:"Footnote Text Char"; mso-style-noshow:yes; ms

درویشی تنگدست، به در خانه توانگری رفت و گفت: شنیده‌ام مالی در راه خدا نذر کرده‌ای که به درویشان دهی، من نیز درویشم. خواجه گفت: من نذر کوران کرده‌ام، تو کور نیستی. پس درویش تاملی کرد و گفت: ای خواجه، کور حقیقی منم که درگاه خدای کریم را گذاشته، به در خانه چون تو، گدائی آمده‌ام. این را بگفت و روانه شد. خواجه متأثر گشته، از دنبال وی شتافت و هر چه کوشید که چیزی به وی دهد، قبول نکرد…
من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگوپیش من جز سخن شمع و شکر هیچ مگو
سخن رنج مگو جز سخن گنج مگوور از این بی‌خبری رنج مبر هیچ مگو
دوش دیوانه شدم عشق مرا دید و بگفتآمدم نعره مزن جامه مدر هیچ مگو
گفتم ای عشق من از چیز دگر می‌ترسمگفت آن چیز دگر نیست دگر هیچ مگو
من به گوش تو سخن‌های نهان خواهم گفتسر بجنبان که بلی جز که به سر هیچ مگو
قمری جان صفتی در ره دل پیدا شددر ره دل چه لطیف است سفر هیچ مگو
گفتم ای دل چه مه‌ست این دل اشارت می‌کردکه نه اندازه توست این بگذر

سالها بعد مثل برگ دیکته‌ی ۱۷ ما که از میان دفتر املا با خشم حذف میشد، شاید این روزها هم از تاریخ کشورت گم شود!
شاید با بسته شدن آخرین چشم‌هایی که امروز را به جان چشیده بود، دیگر کسی از آبان غبار آلود تا دی ماه استخوان سوز۹۸ را نشناسد.
شاید کسی یادش نماند که این روزها مادران شما و پدرانتان چطور سینه‌ی خیابان را شکافتند تا امید بکارند، تا خوشبختی بیافرینند و آرامش خلق کنند!
صنم،سمین یا حنیف من، چند روزی از انهدام هواپیمای مسافربری ا-و-ک-ر-ا-ی-
جامعیت افکار مرحوم شاه آبادی واقعاً یک سندی برای عرفان است... ببینید گاهی افرادی عارف می شوند و تبدیل می شوند به یک زاهد منزوی صوفی منش؛ خوب این نشان این است که عرفان آنها درست نیست و از دریچه درستی به حقایق زمان نگاه نمی کنند. اگر این طور درست بود، پیغمبر (صلی الله علیه و آله و سلم) و علی بن ابی طالب (علیه السلام) این کار را می کردند.آدم تعجب می کند از شخصی مثل ایشان که نقطه اساسی او عرفان است. ایشان در یکی از سخنرانی هایشان، وقتی که می خواهند انت
«٧٧»إِنَّ‌ الَّذِینَ‌ یَشْتَرُونَ‌ بِعَهْدِ اللّهِ‌ وَ أَیْمانِهِمْ‌ ثَمَناً قَلِیلاً أُولئِکَ‌ لا خَلاقَ‌ لَهُمْ‌ فِی الْآخِرَةِ‌ وَ لا یُکَلِّمُهُمُ‌ اللّهُ‌ وَ لا یَنْظُرُ إِلَیْهِمْ‌ یَوْمَ‌ الْقِیامَةِ‌ وَ لا یُزَکِّیهِمْ‌ وَ لَهُمْ‌ عَذابٌ‌ أَلِیمٌ‌ همانا کسانى که پیمان خدا و سوگندهاى خودشان را به بهاى ناچیزى مى‌فروشند،برایشان نصیبى در آخرت نیست و خداوند در قیامت با آنها سخن نمى‌گوید و به آنان نیز نظر(لطف)نمى‌ک

طلا فلز گران بهایی که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد؛ عده ای از آن برای سرمایه‌گذاری و عده‌ای از آن برای تزئین و زیبایی استفاده می کنند اما مصرف آن در برخی از کشورهای جهان بیش از استاندارد جهانی است.
به نقل از بیزینس اینسایدر، خرید طلا رابطه مستقیمی با فرهنگ یک ملت دارد به طوری که در بسیاری از کشورها مردم با توجه به رویدادهای فرهنگی و یا شخصی به خرید طلا روی می آورند.
در عین حال که خرید طلا با فرهنگ یک کشور رابطه تنگاتنگی دارد با اقتصا
او گفت:زندگی چیست؟
گفتم همان که آدمی مزه آن را میچشد و آخر سر هم باآن وداع می کند.
گفتا: آسان است؟
گفتم زندگی کردن آسان و زندگی واقعی دشواراست.
بگفت:چرا با اینهمه سختی که داری زندگی را دوست داری؟
گفتم نه برای خود برای عشق است:)
جمعه‌ای که گذشت، سال‌روز شهادت یکی از پهلوانان این مملکت بود: محمدابراهیم همت، که در کنار احمد متوسلیان، حسن باقری، حسین خرازی، مهدی باکری، و همه‌ی دل‌آورانی که هشت‌سال مردانه جان‌شان را پای دفاع از میهن گذاشتند، ستارگان تاریخ این سرزمین‌اند.
مطالعه‌ی تاریخ جنگ را به‌اهلش وامی‌گذارم؛ از قضا، درباره‌اش چیزهایی هم هست که بنویسم، ولی بردن یک‌ایستادگی جانانه زیر بررسی‌های موشکافانه را به‌وقت دیگری واگذار می‌کنم: بررسی‌هایی که بر
علی بود صدف عشق و گوهرش زهراست
علی است اهل کسائی که محورش زهراست

علی است صاحب بیت شرافت و عظمت
علی ابوالحسنین است و همسرش زهراست

کسی که سینه سپر می‌کند برای علی
یقین،که دادرس روز محشرش زهراست

قسم به صاحب محشر که تشنه لب نشویم
علی است ساقی حوضی که کوثرش زهراست

شناسنامه‌ی ما روشن است هم چون صبح
علی بود پدر شیعه،مادرش زهراست

غمی نداشت نبی تا که مرتضی را داشت
غمی ندارد علی تا که یاورش زهراست

علی است حیدر کرّار خیبر و احزاب
میان کوچه بب
خری آمد بسوی مادر خویش *** بگفت مادر چرا رنجم دهی بیش 

برو امشب برایم خواستگاری *** اگر تو بچه ات را دوست داری 

خر مادر بگفتا ای پسر جان *** تو را من دوست دارم بهتر از جان 

ز بین این همه خرهای خوشگل *** یکی را کن نشان چون نیست مشکل 

خر از شادمانی جفتکی زد *** کمی عرعر نمود و پشتکی زد 

بگفت مادر به قربان نگاهت *** به قربان دو چشمان سیاهت 

خر همسایه را عاشق شدم من *** به زیبائی نباشد مثل او زن 

بگفت مادر برو پالان به تن کن *** برو اکنون بزرگان را خبر
روزی روزگاری در ناکجا آباد، چند نگهبان نمای کتاب، به جهت رهایی از تعهدات و بی‌اطلاع از چند و چون کار و به یقین نادانسته و در پی خشنودی والا مقامات چنان آب در هاون کوبیده که گویی نان حلال را نشانه می‌روند‌.کتب را ندیدند مگر بر زیر هنرها و حرفه ها، و چه شادمانند که خدمت می‌نمایند.نادانی از سر تجسس سوالی نمود که ای بزرگواران آش دوغ را با چند کتاب برابری می‌کند؟ خانم والده هفت روزی، هشت وعده آن را به خوردمان می‌دهد؛ خود گمان می‌برم نیمی از اد
روزی شاه محمود غزنوی در بیابان از لشگر خود جدا افتاده و از قضای روزگار به تنهائی اسب می تاخت که ناگهان بر کنار دریا طفلی را تنها و مغموم دید . د رحیرت و تعجب بر کنار طفل نشست و از او پرسید که : 
" ای طفل غمزده ، این چه حالتی است و در این جا چه می کنی ؟ " 
طفل گفت : ای امیر ، ما هفت طفل بی پدری هستیم که با مادر خود در نهایت فقر و فلاکت در این نزدیکی زندگی می کنیم و گذران ما از این ماهی است که با صدها زحمت و مشقت از صبح تا شام از این دریا صید می کنیم و قوت م
نقل است که شیخ گفت: وقتی در بادیه می‌رفتم مجرد پیرزنی دیدم که می‌آمد. عصابه‌ای بر سر بسته و عصایی در دست گرفته. گفتم مگر از قافله باز مانده است! دست به جیب بردم و چیزی به وی دادم که: «ساختگی کن تا از مقصود بازنمانی.»
پیرزن انگشت تعجب در دندان گرفت و دست در هوا کرد و مشتی زر بگرفت و گفت: «تو از جیب می‌گیری؟ من از غیب می‌گیرم.»
این بگفت و ناپدید شد. من در حیرت آن می‌رفتم تا به عرفات رسیدم. چون به طواف گاه شدم، کعبه را دیدم گرد یکی طواف می‌کرد. آنجا
و فرمود یک یهودی که نامش سبحان بود خدمت رسول خدا  ص آمد و عرض کرد ای رسولخدا آمده ام تا در باره پروردگارت از تو سوال کنم اگر پاسخ سوال مرا دادی میپذیرم و گرنه بر میگردم فرمود از آنچه خواهی بپرس گفت پروردگار  در کجاست فرمود او در همه جاست و در جای محدودی نیست گفت خدا چگونه است فرمود چگونه  توانم پروردگار مرا چگونگی تو صیف کنم در صورتیکه چگونگی مخلوقست  و خدا مخلوقش تو صیف نشود زیرا وصف هر چیزی مختص خود اوست و دیگری که ان وصف را ندارد نتوان بدان
شمع ما یک شبکی را به تو پروانه بگفت
                                                    همره من تو نباشی بگسل از بر جفت
کار من سوختن و ساختنی از بر نور
                                             شمس و تابان شدنی از در کور
گر تو باشی به جوارم  دو سه روز
                                     یا بمانی به کنارم دو سه روز
تو بسوزی ز در غفلت خویش
                                      دور گردی ز ره رفطرت خویش
عمر تو یک صلتی از بر یار 
                                       تو بسان موش با
شمع ما یک شبکی را به تو پروانه بگفت
                                                    همره من تو نباشی بگسل از بر جفت
کار من سوختن و ساختنی از بر نور
                                             شمس و تابان شدنی از در کور
گر تو باشی به جوارم  دو سه روز
                                     یا بمانی به کنارم دو سه روز
تو بسوزی ز در غفلت خویش
                                      دور گردی ز ره رفطرت خویش
عمر تو یک صلتی از بر یار 
                                       تو بسان موش با
دانلود آموزش جامع شگردهای بورس 

آموزش جامع شگردهای بورس 

دانلود آموزش

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
35 نکته ارزشمند برای حرفه‌ای شدن در بورس و معامله‌گری سهامwww.bourseiness.com › 35-tips-for-successful-trading-in-stock-market35 نکته ارزشمند برای حرفه‌ای شدن در بورس و معامله‌گری سهام را بخوانید. اوج و نهایت موفقیت در بازار بورس، پیش بینی صحیح بازار و کسب حداکثر سود در آن است.‏چگونه براساس محدوده حمایت و ... · ‏پرایس اکشن
پیشنهادهایی صاحبان فروشگاههای بزرگ:
1.تاسیس
بورس بازار :
-
فروشگاههای بزرگ مانند شهروند با جامعیت بخشی به اجناس طیف وسیعی از نیازهای
روزمره مشتریان را برآورده می‌کنند و در آنها از هر چیزی لااقل یک نمونه می‌شود
پیدا کرد و بازارهای تخصصی اقلام نیز برای مشتریان خاص و ویژه نقش تامین کننده
خوبی را بازی می‌کنند که از یک چیز انواع برندها و مدل ها را می‌توان پیدا کرد  .
-
در این میان بازار تخصصی که به تناسب ایام و تغییر مناسبت ها کالا و خدمات خود را
قصۀ بهلول نبّاش
گفتند درآی. بهلول درآمد. چون رسول علیه‌السلام را چشم بر وی افتاد، او بانگ می‌کرد که الأمان، الأمان. رسول گفت: «ای بُرنا، نشان دوزخیان در دوزخ با یاد من دادی.» و بگریست و گفت: «بگو تا چه کردی. به خدا شرک آوردی؟» گفت: «نه.» گفت: «خون به‌ناحق ریخته‌ای؟» گفت: «نه.» گفت: «پس دل با جای آر که هرچه جز این است خدا رحیم است بیامرزد. بگو تا گناه تو چیست.» گفت: «یا رسول‌الله، گناه من بس بزرگست. زبانم نمی‌گردد که بگویم.» رسول‌الله گفت: «گناه
مجوز دولت برای صادرات قانونی گوجه و پیاز باعث شده قیمت این دو محصول بشدت افزایش پیدا کند. 
اما چرا صادرات محصولات کشاورزی باعث گران شدن محصولات کشاورزی می شود؟ چون ارزش پول ملی کشور به یک چهارم تقلیل پیدا کرده است در حالی که ارزش پول کشورهای عربی همسایه هیچ تغییری نکرده است و مقصد این صادرات ها کشورهای عربی بخصوص عراق است و همین عامل باعث شده صادرات محصولات کشاورزی برای دلالان بشدت جذاب شود. از طرفی دلالان این محصولات کشاورزی در داخل خود کش
به رستم چنین گفت اون جومونگ!ندارم ز امثال تو هیچ باککه گر گنده ای من ز تو برترماگر تو یلی من ز تو یلترم
رستم انگار بهش برخورد، یهو قاطی کرد و گفت:
منم مرد مردان ایران زمینز مادر نزادست چون من چنینتو ای جوجه با این قد و هیکلتبرو تا نخورده است گرز بر سرت
جومونگ چشماشو اونطوری گشاد کرد و گفت:
تو را هیچ کس بین ایرانیاننمی داندت چیست نام و نشانولی نام جومونگ و سوسانو راهمه میشناسند در هر مکانتو جز گنده بودن به چی دلخوشیبیا عکس من را به پوستر ببینببی
به دو خطبه‌ی طربناک چو کشید باده از تاکبه ترانه گفت با دل که بخیز چست و چالاک
سر غم قمار می‌کن به شعف نثار می‌کنسپه‌اش غبار می‌کن به فَرَش بتاز بی‌باک
سر غم گرفتم آن دم به دو ضربه‌ی مصمم کمرش به باد دادم کت و کول کهنه بر خاک
پدرش سیاه‌جامه سوی من سحر روان شدقد و شانه همچو رستم دک و پوزه همچو ضحّاک
کمر پدر گرفتم که سوی پسر فرستمغم و خصم هر دو خوشتر ته گور سرد نمناک
قمرم بگفت حلمی به سر سجاده‌ی می  سحری دعای مستان برسد به گوش افلاک
«دل غم هلا
دادستان خلیل‎آباد گفت: متاسفانه عده‎ای سودجو با ایجاد استخرهای بزرگ و هدایت روان‌آب‌ها به این استخرها، آب را به بهای گزاف به کشاورزان می‌فروشند؛ در صورتی که منابع آبی مالکیتی ندارند و این اقدام خلاف قانون است.
---http://net3nter.blog.ir
مشاهده مطلب در کانال

به گزارش ایسنا، پس از چند روز کاهش قیمت ارز و در حالی که قیمت دلار تا حدود ۱۱ هزار تومان نیز پایین آمده بود، بازار ارز در این روزها افزایشی است و قیمت‌ها دوباره در حال بالا رفتن است.بر همین اساس بانک‌ها امروز (دهم شهریور) هر دلار آمریکا را ۱۱ هزار و ۱۱۹ تومان می‌خرند.
ادامه مطلب
به این همه ناز پیاز چه اعتراضی دارم؟ او که پیش از این هم اشک ما را در‌می‌آورد. به شهرآورد سرخ‌آبی‌ها هم اعتراضی ندارم، تمام شهر بوی گند نتیجه‌گرایی می‌دهد. مردمی که پول ندارند، پول می‌دهند تا بلیط بخرند، تا نتیجه‌ی پول‌هایی را ببینند که قبلا به دست فدراسیون فوتبال از جیبشان بال درآورده و رفته است، تا کسی فکر نکند ایشان خرند. هم‌چنان که مردمی حق انتخاب ندارند و رای می‌دهند تا آزادی بخرند، تا نتیجه‌ی پول‌هایی را ببینند که قبلا به دست د
سحر به گوش دل رسید نوای طبل آسمانفرشتگان به گرد و من پریده از غلاف جان
پگاه جنگ و خون و آه که بود مژده‌ای به راههمه به گوشه‌ای و مه به قلب خاور میان
چو گردباد دود و مه خزید سوی جان منبه سان دود و مه شدم سوی شما روان روان
"جهان آخرت منم، زمین و ازمنت منم"چنین بگفت و پر کشید جناب مطلق جهان
حضور عشق بود و بس که در میان جان گذشتوگرنه جان چه هست جز عبور نادم زمان
گمان مبر چو آدمی عزیز و فخر عالمیبسی سگان کوچه‌گرد به ساحت فرشتگان
چه واصلان هفت خط، چه خ
بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی
مقبول طبع مردم صاحب نظر شود
خیلی وقت بود حافظ نخونده بودم  دیشب از سر بیکاری از توی گوشی این فال حافظای اینترنتی رو آوردم  همینجوری الکی به نیت یه شعر خوشکل!!!! فال گرفتم:)) 
این بیت بس نکته غیر حسن خیلی چشمم رو گرفت به این فکر میکنم که این نکته های غیر از حسن مد نظر حافظ چه نکته هایی بوده ؟؟چرا شفاف سازی نکرده

هر شخصی در طول زندگی مجبور می‌شود به دلایل مختلف اسباب‌کشی کند. برخی مستاجر هستند و باید دست‌کم سالی یک بار از جایی به جای دیگر بروند و برخی خانه جدید می‌خرند و باید جابه‌جا شوند.  به هر حال، اسباب‌کشی یک کار سخت و گاه طاقت‌فرسا به شمار می‌رود. به ویژه اگر مجبور شوید که هر سال اسباب‌کشی کنید. اما راهکارهایی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند اسباب‌کشی کم‌دردسرتری داشته باشید. با ما همراه باشید تا با چند ایده برای اسباب‌کشی آسان آشنا شوی
با رسیدن فصل گرما جستجو برای محصولات ضدآفتاب و مراقبت از پوست هم بیشتر می شود. در این میان بعضی از سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی هم برای ایجاد جذابیت و جذب بازدیدکننده بیشتر دستورالعمل‌هایی را برای ساخت ضدآفتاب طبیعی در خانه منتشر می‌کنند یا حتی بعضی از آنها این محصولات را می‌فروشند که مشتری‌های خودشان را هم دارند.
ادامه مطلب
مشتریان همیشه به دنبال دریافت ارزش از شما هستند، به عبارت دیگر آنها از شما ارزش می‌خرند و نه محصول یا خدمت. اتفاقی که به مرور زمان شروع شده و این موضوع باعث افزایش فروش می شود.

اما نکته مهم‌تر این است که مشتریان در سال‌های اخیر و با توجه به تغییرات اقتصادی کشور، درآمد خود را با دقت بیشتری خرج می‌کنند. علاوه بر ارزش، مشتریان به دنبال خرید راه‌حل‌ها هستند. راه‌حل‌هایی که محصولات و خدمات ما برای رفع مشکلات آنها کاربرد دارند.
توجه به این دو

تبلیغات علمی و فعالیت‌های آزمایشی
تقریبا هر نوع سوالی را می‌توان با انجام یک فعالیت آزمایشی به روشی ارزان و سریع پاسخ داد. و این راه پاسخ به پرسش‌هاست. چون با حدس و گمان پیرامون یک موضوع، چیزی عایدمان نمی‌شود. به سراغ حکم نهایی یعنی خریداران کالایتان بروید.
برای هر پروژه‌ی جدید، مسئله‌ی فروش به روشی در آمدزا مطرح است. شما و دوستانتان ممکن است آن کالا را دوست داشته باشید اما شاید اکثریت مردم این چنین نباشند. شاید کالای رقیب شما بهتر یا ا

آن بی خردان که با خران رهسپرند
 پیوسته به چشم خود همانند خرند
 گر بار خران به دوش خود برنکشند
 بیهوده که بودند چه باری بکشند
 هرگاه که ما را به خران کار افتاد
 با بی خردان سخن به ناچار افتاد
 زین پس نکنیم بار به دوش خرشان
 ایشان که خرند و آن خران در پی شان

سلام
عید سعید غدیر خم بر تمامی عاشقان امامت و ولایت مبارک باد

خرد را یافتم گفتم علی (ع) کیست
بگفت آنکس که وصفش حد کس نیست

علی (ع) ویران نشین عرش پیماست
از این پایین تر از آن نیز بالاست

نه لوح و نه سپهر و نه قلم بود
علی (ع) عبد خدا پیش از عدم بود

علی (ع) روشنگر پیش از زمان هاست
علی (ع) خورشید آنسوی مکان هاست

چه می گویم که میداند علی کیست ؟
علی(ع )اعجوبه ای در ملک هستی است

ادامه مطلب
نکته جالبی که به ذهنم رسید مربوط به کم بودن یا زیاد بودن ریسک پذیری است. همیشه با  این نکته مواجه می شدم که ریسک پذیری ام شاید پایینه و آدم ریسک پذیری نیستم. 
به این نکته رسیدم که ریسک پذیر نبودن من منشا می گیره از دو نکته دیگه:
1- میزان مثبت دیدن و منفی دیدن هر موضوع و اتفاق(بدبینی و خوش بینی)
2- میزان اعتماد به نفس من و خودباوری:)
ازون طریق شاید بشه که ریسک پذیری رو هم درست کرد.
سینمای ایران و کمدی‌های سخیفی که حسابی می‌فروشند؛
کمدی‌های امروز، به عکس اسلافشان در دهه هشتاد، عمدتاً از بازیگران باکیفیت و سطح اول سینما استفاده می‌کنند و عموماً به دست فیلمسازانی جدی‌تر ساخته می‌شوند.
جایگاه ژانر کمدی را در تاریخ هنر نمی‌توان نادیده گرفت. تاریخ هنر خنداندن در جهان به چند هزار سال قبل باز می‌گردد. از همان ابتدای راه، این ارسطو بود که ژانر طنز را هم‌رده تراژدی و درام دسته‌بندی کرد. طنز اما همواره جزو گونه‌های پر حر
  کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم‌های دیگر خیلی راحت بازیکن می‌خرند و نمی‌دانم چرا درباره آنها شفاف سازی نمی‌شود؟

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

سیدجلال حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،در خصوص دور جدید تمرینات تیم پرسپولیس گفت:چند روزی است که تمرینات خودمان را زیر نظر آقای باقری آغاز کردیم و امیدوار هستیم بتوانیم امسال هم عملکرد خوبی داشته باشیم اما کار سخت است و می‌بینیم که هر سال لیگ سخت‌تر
نکته اول: همه مواد هنگام پخت کیک بایستی به دمای محیط باشد بخصوص کره وگرنه موقع همزدن به تیغه همزن گیر می کنه
نکته دوم: آرد را با بکینک پودر مخلوط و حتما سه بار الک کنید.
نکته سوم: در کیک های کره ای حتما کره و شکر را 5 دقیقه خوب بزنید تا کرم بشه به پوکی کیک شما کمک می کنه
نکته چهارم: در کیک های اسفنجی سفیده را تا حدی بزنید که سفت بشه ولی آب نیندازد وگرنه کیک خوب نمی شه
نکته پنجم: مواد کیک اسفنجی را بعد از آماده شدن بلافاصله توی فر بزارید.
نکته ششم: در
می فروشند، با ترازویی  که لحظه را اندازه می گیرد.دوره گردهایی در کوچه داد می زنند و آرامش همسایه ها را می گیرند که آرامش بفروشند.
کسی را از خواب زمستانی بیدار می کنند که آرامش، سالهاست ترکش کرده است، فروشنده فریاد می زند: حقیقت می فروشم، رازهای کهنه می خرم! بشتابید، راستی می فروشم، اکراه ناگفته ها را می خرم!
لبخند می فروشم، بیایید توانایی درک آدم می فروشم.
هنوز عابران عبوس از کنارش می گذرند و او با لبخد از یکی می پرسد: چیزی نمی خری؟ به تو رایگا
خوشا به سعادت شما عزیزان که بر روی بهترین خاک روی کره خاکی سر و پیشانی نهادید و
از ژرفای وجود با حضرت ارباب علیه السلام اتصال برقرار کردید و انرژی بی نهایت دریافت کردید
زیارت رفتن توفیق می خواهد و نگهداشتن این انرژی و حال خوش توفیق بیشتر
خرم و خنک آنکه تواند این حال خوش نگه دارد.
طلاب مدرسه حضرت ساقی عطاشی کربلا پس از زیارت حضرتش در کربلا
برای حضرت در مشهد آبرو می خرند و آبرو داری می کنند و برای حضرت ارادتمند می سازند.!
کار طلبه
ساختن ارادتمند

طلای آب‌شده بخریم یا مصنوعات طلا؟

چرا غالباً روی طلای آب‎شده سرمایه‌گذاری می‌کنند؟ آیا با خرید طلای آبشده ضرر می‌کنیم؟ این‌ها سوالاتی هستند که مشتریان ما از ما در شبکه‌های اجتماعی و بازار می‌پرسند. به نظرمون این‌جا بهترین قسمت برای جواب دادن به این‌گونه سوالات هست.
این روزها که طلا به طرز چشم‎گیری گران شده است غالباً افراد ترجیح می‌دهند پول نقد خود را طلا بخرند تا به همراه تورم، طلای آن‌ها نیز گران شود و سود کنند؛ امّا چرا افرا
بطور کلی سایت‌های فروشگاه اینترنتی به دو دسته تقسیم میشوند.
دسته اول فروشگاه های اینترنتی هستند که به فروش کالاهای فیزیکی می‌پردازند. مانند سایت‌های فروش لوازم الکترونیک، سایت های فروش گوشی موبایل ,...دسته دوم فروشگاه‌های اینترنتی هستند که کالای مجازی بصورت خرید دانلودی می‌فروشند.  سایت هایی مثل فروش نرم افزار، فروش کتاب الکترونیک، فروش دوره های آموزشی و...پس باطراحی سایت فروشگاهی واحد می توانید کسب وکار آنلاین ایجاد کنید.
یکی از زیباترین پلکان های جهان در شمال کشور ما و در مسیر رسیدن به قلعه رودخان قرار دارد.
این دژِ استوار، بزرگترین قلعه آجری ایران می باشد که برای بازدید از آن باید در حدود 1000 پله را طی کنید. اگرچه تعداد پله های آن بسیار زیاد است، اما فراموش نکنیم که بخش قابل توجهی از شهرت این بنا متعلق به پلکان های آن می باشد. قرارگیری این پله ها در دل طبیعتی شگفت انگیز سبب شده تا گردشگران تور گیلان این مسیر را با اشتیاق ادامه دهند و پله ها را یکی پس از دیگری طی
زمان پیشنهادی «گالری فرانس پاریس» برای خرید عطر و ادکلن صبح است؛ چون در صبح تشخیص بو آسانتر است. بعضی از افراد هستند که در تمام طول سال از یک نوع عطر استفاده می کنند؛ ولی پیشنهاد ما به شما این است که عطرتان را بیشتر فصلی انتخاب کنید. عطرهای گرم و تند را برای فصلهای سرد انتخاب کنید و عطرهای سرد، شیرین و عطر گلها برای فصل گرم انتخاب مناسبی است. پیش از این که برای خرید و انتخاب عطر مورد نظر از منزل بیرون بروید از هیچ گونه عطر و خوشبو کننده استفاده
بعضی هایشان راهکارهای عاشقانه بلدند 
برایتان گل می خرند 
کادو می گیرند 
دعوتتان می کنند به یک رستوران شیک، وعده سفر می دهند 
خلاصه با هر کاری که می شود یک زن را خوشحال کرد از دلتان در می آورند...
اما عده ای دیگر...
نه اینکه نخواهند، فقط خدا می داند از هر لحظه طولانی تر شدن قهرتان چه عذابی می کشند، چقدر دلتنگ شنیدن صدایتان هستند...
این ها نه اینکه مغرور باشند فقط بلد نیستند
یا شاید زن ها را آنطور که باید نمی شناسند
پس سکوت می کنند، در لاک خودشان 
آن‌ها بر چیزهای مختلف سرمایه‌گذاری می‌کنند
پس‌ازاینکه ثروتمندان به ثروت دست پیدا می‌کنند کاری انجام می‌دهند که اغلب ما این کار را نمی‌کنیم: آن‌ها بخشی از ثروت و سرمایه خود را به خرید کالاهایی اختصاص می‌کنند که دارایی‌شان را دوچندان می‌کند. آن‌ها آثار هنری خریداری می‌کنند (زیرا به نقاشی علاقه‌مندند)، شراب باکیفیت می‌خرند (زیرا نوشیدن آن را دوست دارند)، شمش‌های فلزی و لوازم آنتیک خریداری می‌کنند. یکی از فواید این خریدها این است ک

آن بی خردان که با خران رهسپرند
 پیوسته به چشم خود همانند خرند
 گر بار خران به دوش خود برنکشند
 بیهوده که بودند چه باری بکشند
 هرگاه که ما را به خران کار افتاد
 با بی خردان سخن به ناچار افتاد
 زین پس نکنیم بار به دوش خرشان
 ایشان که خرند و آن خران در پی شان

صادرات خودرو از ترکیه به آلمان و فرانسه
▪️ترکیه در نیمه نخست امسال به بیش از 170 کشور معادل 13 میلیارد دلار صادرات وسایل نقلیه موتوری انجام داده است.
▪️بر این اساس، برندهای معروف خودروسازی فیات، رنو، فورد، تویوتا و هیوندای که کارخانه‌های تولیدی آنها در ترکیه قرار دارد، خودروهای تولید شده را اغلب به بازار اروپا می‌فروشند. ▪️بیشترین صادرات خودروی ترکیه در نیمه نخست امسال به کشورهای آلمان و فرانسه انجام شده است.
با سلام 
اولین مسابقه گروه کامپیوتر در روز جمعه 16 اسفند از ساعت 11 تا 13 در سایت کوئرا برگزار می‌شود.

نکته 1: به نفرات برتر هر پایه جایزه اهدا خواهد شد.
نکته 2: چهار از نمره مستمر ترم دوم شما رو این آزمون تشکیل خواهد داد. 
نکته 3: اگر به هر دلیلی نتوانستید در مسابقه شرکت کنید، تا شنبه 17 اسفند ساعت 18 وقت دارید به سوالات پاسخ دهید.(جهت کسب نمره مستمر)
نکته 4: مسابقه مجهز به سیستم تقلب یاب می‌باشد.

بازاریابی شبکه ای مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر مملو از سو تفاهم هاست که سبب می شود برخی از این فعالیت واهمه داشته باشند و یا با دید منفی به آن نگاه کنند. این فعالیت هم مانند همه کسب و کارهای دیگر می تواند باعث موفقیت افراد شود  فقط درصورتی که در آن تمام تلاش خود را انجام دهید و آن را با یاری دیگران بسازید.
در این مقاله مهارت هایی برای موفق شدن شما در نتورک مارکتینگ را بیان می کنیم.
اطلاعات خود را در زمینه بازاریابی شبکه ای کامل کنید.
شما ب
رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلّم فرمود: بدرستی که از علامات قیامت آن است که مردم نماز
را خراب می‌کنند، و از شهوات پیروی می‌نمایند، و تمایلشان به سوی هوای
نفسانی است، مال را بزرگ می‌شمرند، و دین را به دنیا می‌فروشند. و در چنین شرائط و موقعیّتی، همانطور که نمک در آب حلّ می‌شود، دل مؤمن و اندرون او آب می‌شود و حلّ‌می گردد؛ چون منکرات را در برابر دیدگان خود می‌بیند، و قدرت تغییر و اصلاح آنها را ندارد...»
 چند ساعت به عید مانده، راضیه دلش از آن ماهی تپلی هایی می خواهد که بیرون می فروشند و گوشش به حرفهای مادر که اصرار می کند آن ماهی ها هم از همین ماهی های داخل حوض هست، بدهکار نیست!!!
فیلم قشنگی بود و بازی ها مثل همه این فیلمایی که این چند روزه دیدم عالی. فقط همینو بگم که این فیلم کلی جایزه برده ؛ این دختر کوچولو هم به خاطر این فیلم، جایزه بهترین بازیگر کودک جشنواره فجرو برده و چقدر هم بازیش معرکه بود. اون بغضاش و اون چپ چپ نگاه کردناش دل ما را برد.
ی
گاهی در تبلیغ‌ نویسی صفحه محصول لازم است به رقیبان بپردازیم؛ مثلا رقیبی کارش خوب نیست و با فریب سعی می‌کند مخاطبان ما را جذب کند. یک مثال ساده بزنیم. برخی از موبایل‌فروش‌ها قیمت موبایلی را 50 هزار تومان کمتر از قیمت واقعی آن اعلام می‌کنند. وقتی درخواست خرید آن موبایل را دارید می‌گویند باید اپلیکیشن‌های لازم را خودمان نصب کنیم، در غیر این‌صورت موبایل را به شما نمی‌فروشیم! برای نصب اپلیکیشن هم 100 هزار تومان دریافت می‌کنند!
افراد زیادی ه
اگر شما بخواهید چند قرص
نان بخرید مطمئنا باید پول نقد پرداخت کنید. خاصیت بعضی از معامله ها این است که باید
در جا تسویه حساب کنید. اما بعضی از کالاها اینطور نیست به عنوان مثال
بازار مبل خرید انواع صندلی ها میز اداری به گونه ای ست که شما می توانید به صورت
شرایطی هم آنها را تهیه کنید. در واقع تولید کنندگان این کالاها به دلایلی حاضر
به فروش کالاهای خود محصولات اقساط نیز هستند شما به راحتی می توانید یک میز و
صندلی اداری مبل سلطنتی مدیریتی یا هر کال
سوسک تیتان (Titan beetle) بزرگترین سوسک شناخته شده در جنگل‌های بارانی آمازون و یکی از بزرگترین حشرات جهان است می‌باشد. طول این حشره می‌تواند تا ۱۶/۷ سانتیمتر برسد. این حشره در مناطق ونزوئلا، کلمبیا، اکوادور، پرو، گویان فرانسه، گویان بریتانیا، گویان هلند، و در شمال و مرکز برزیل زندگی می کند.
 در گویان فرانسه مراکز صنعتی‌ای وجود دارد که در آنها با روشن کردن لامپ‌های گازی حشره نر را جذب کرده و به قیمت بیش از ۵۰۰ دلار به علاقه‌مندان می‌فروش
این کتاب خیلی اتفاقی به دستم رسید. قبلاً نمی‌شناختمش. به دلیلی که در انتها خواهم گفت خریدمش. به جرأت می‌گویم یکی از بهترین کتاب‌هایی است که در این موضوع (مدیریت شخصی، پیشرفت، موفقیت شغلی و موفقیت خانوادگی و تربیت) خوانده‌ام. نویسنده استاد کسب‌وکار دانشگاه هاروارد است و اهل خانواده و خیلی مذهبی (در جوانی به عنوان مبلغ مسیحیت به کرهٔ جنوبی رفته است). او این کتاب را درست بعد از فرار از دست سرطان، همان سرطانی که پدرش را کشت، و بعد از دست و پنجه
خب به اسم سئو کلی خدمات ضعیف و بی ارزش ارایه میشه. اگه شما با سئو آشنا باشید من رو متهم به لینک بیلدینگ می کنید. اما خواهش میکنم خوب نگاه کنید که آیا هستم یا نه. قضاوت شما برای من محترم است. اما انکار نمی کنم که من در اغلب پستهایم ایده ها را با یافت لینکی در سایتی شروع می کنم و کم کم در رهنم آن را بزرگ می کنم و در نهایت اینجا تایپ می کنم. در هر صورت اگه سئو بودم منم در مظان اتهام قرار داشتم
با اسم سئو خدمات ضعیفی ارایه می شود و بازار سئو تاحدی در ایرا
میگویند که دو برادر بودند پس از مرگ پدر یکی جای پدر به زرگری نشسته دیگری تا از وسوسه نفس شیطانی به دور ماند از مردم کناره گرفته و غار نشین گردید.روزی قافله ای از جلو غار گذشته و چون به شهر برادر میرفتند، برادر غارنشین غربالی پر از آب کرده به قافله سالار میدهد تا در شهر به برادرش برساند.منظورش این بود که از ریاضت و دوری از خلایق به این مقام رسیده که غربال سوراخ سوراخ را پر از آب میتواند کرد بی آنکه بریزد.چون قافله سالار به شهر و بازار محل کسب برا
 مفهوم مخالف حصر: مفهومی است که انحصار در مصداق، حکم را برای آن مصادیق قطعی و حجت می سازد و دارای ادات حصر مثل فقط، تنها و امثالهم می باشد مثل ماده ۵۸ قانون مدنی. 
نکته : از نظر اصولیون و در کنکور مفهوم حصرحجت است یا به عبارتی مفهوم حصر، مفهوم مخالف دارد. 
نکته : مفهوم مخالف لقب: مقصود از لقب هر اسمی است که موضوع حکم قرار گیرد مثل لفظ سارق یا زانیه. 
نکته : از نظر اصولیون و کنکوری لقب مفهوم مخالف ندارد یا به عبارتی مفهوم لقب، حجت نیست. 
نکته : مفهو
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP رو دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .

در یک روز، در یک ساعت، همه چیز ممکن است درست شود! نکته اصلی این است که دیگران را مثل خودتان دوست بدارید. این نکته ی اصلی است، همه چیز است. به هیچ چیز دیگری احتیاج نیست. آن وقت بلافاصله خواهید فهمید که چطور می شود همه چیز را درست کرد. این حقیقتی است قدیمی. حقیقتی که بارها و بارها گفته شده، ولی باز هم بین انسان ها ریشه ندوانده!
رویای آدم مضحک | داستایفسکی
مشاهده مطلب در کانال

ای خدا! من باید از نظر علم نیز از همه برتر باشم تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند،
باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می فروشند ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد.
باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین فرد روی زمین باشم.

بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 182
با سلام
ما می خوایم محصولات سنگی یکی از همشهریان رو بفروشیم اما خارج از کشور، این محصولات از سنگ مرمر هستند، وسایلی مثل روشور، گلدان، ساعت و ... سنگی، شنیدیم که کشورهای عربی سنگ های تزیینی دوست دارند و می خرند، از کجا میشه تاجر عراقی- عربی پیدا کرد؟
مرتبط:
تجربیات شما در مورد شرایط کار در عراق
سحر را من در آغوش خدا رفتم
در آغوشش به تنهایی چه لذت ها به پا کردمبدیدم خاکیان را مرده در خوابند
در آن گرمی آغوشم خداشان را شنیدم من، بگفت که ای خاکیان خفته بر خاکم
زمانی که شما را خلق می‌کردم، بر خودم احسنت می‌گفتمملائک ها چه ها کردند و می‌گفتند
تو آن کس را که قتل و خون و ظلمش را به دیگر عرضه می‌دارد، چرا خالق شوی بر اوتبسم کردم و گفتم:
چه دانی آنچه را دانم؟چه بینی آنچه را بینم؟

ببین من را چه می‌گویم تو را ای خفته بر خاکش،
به گرما بخشِ آغوشِ
از بلیط های کنسرت گرفته تا ماشین های شستشو ، مواد غذایی و تعطیلات ، یک وب سایت وجود دارد که چیزی را که می خواهید بفروشد. اگر یک مارک خاص یا فروشگاهی که دوست دارید وجود داشته باشد ، می توانید مستقیماً به وب سایت آنها بروید یا می توانید به وب سایت خریدی مانند eBay یا Amazon مراجعه کنید ، که وسایل گسترده ای از اقلام جدید و دست دوم را در خود جای داده است. اگر یک شکارچی معامله هستید ، می توانید از یک سایت مقایسه قیمت مانند moneysupermarket.com استفاده کنید ، وب سای
میگویند که دو برادر بودند پس از مرگ پدر یکی جای پدر به زرگری نشسته دیگری تا از وسوسه نفس شیطانی به دور ماند از مردم کناره گرفته و غار نشین گردید.روزی قافله ای از جلو غار گذشته و چون به شهر برادر میرفتند، برادر غارنشین غربالی پر از آب کرده به قافله سالار میدهد تا در شهر به برادرش برساند.منظورش این بود که از ریاضت و دوری از خلایق به این مقام رسیده که غربال سوراخ سوراخ را پر از آب میتواند کرد بی آنکه بریزد.چون قافله سالار به شهر و بازار محل کسب برا
از بین بردن بوی غذانکته 1- اگر خانه ی شما از بوی غذا پر شده و باعث ناراحتی خانواده می شود، از دود اسفند و یا دود خاکشیر استفاده کنید و یا با دود کردن دارچین می توانید کاملاً بوی غذا را از بین ببرید در ضمن دود اسفند باعث ضد عفونی کردن محیط هم می شود.چند نکته در مورد رب گوجه فرنگی 

ادامه مطلب
نام مجتمع قضایی و شعبه: مجتمع شهید قدوسی شعبه 133الف: کلاسه پرونده : 133ب: شاکی : 1- حسین علی 2- محمد کاظممتهم : 1- غلامرضا 2- محمود 3- سید مهدی 4- مجید 5- زهراج: موضوع : کلاهبردارید: گردشکار: بنا به شکایت نامه تنظیمی شکات علیه متهمین :متهم غلامرضا خود را کامند ستادمبارزه با موادمخدر معرفی میکندو مرتضی وکیل دادگستری ... به عنوان سرهنگ 3- ... کارمند دادگستری و خانم ..... به عنوان فروشند زمین زمین واهی را به شکات می فروشندو پول آنرا تحصیل می نمایندقرار مجرمین که ب
نام مجتمع قضایی و شعبه: مجتمع شهید قدوسی شعبه 133الف: کلاسه پرونده : 133ب: شاکی : 1- حسین علی 2- محمد کاظممتهم : 1- غلامرضا 2- محمود 3- سید مهدی 4- مجید 5- زهراج: موضوع : کلاهبردارید: گردشکار: بنا به شکایت نامه تنظیمی شکات علیه متهمین :متهم غلامرضا خود را کامند ستادمبارزه با موادمخدر معرفی میکندو مرتضی وکیل دادگستری ... به عنوان سرهنگ 3- ... کارمند دادگستری و خانم ..... به عنوان فروشند زمین زمین واهی را به شکات می فروشندو پول آنرا تحصیل می نمایندقرار مجرمین که ب
به نام خداوند مردان مرد غیوران با هر بدی در نبرد سفیران عدل خداوند نورسواران از مرز دل در عبور گذشته ز جان و ز نام و ز جاهشده همدل هر دل بی پناه سفیران غوغای بدر و حنین یلانی که در قلبشان شور و شیننشانده عطش را ز کام زمانغدیری که جوشیده در قلبشانچنان رستم و همچو آرش شدندبه پاکی شبیه سیاوش شدند غم بی کسان را به دل می‌خرندبرای علی مالک اشتر اندنه ننگ سقیفه، نه جور فدکبه سنگ وفا خورده دلها محکهمه بی قرار شه کربلاغیور و دلیر اند و بی ادعاسر و جان س
راه مفید برای تشخیص گوشی تقلبی از اصل
برخی
از فروشنده های تلفن همراه افرادی سودجو هستند که گوشی های تقلبی را با
قیمت گوشی اورجینال می فروشند پس قبل از خرید گوشی باید اطلاعاتی در مورد
تشخیص گوشی تقلبی از اصل داشته باشید.
ادامه مطلب
خب حالا چی کار کنیم که از این گردباد افسردگی بیرون بیایم؟
اولین نکته که خیلی کمک میکنه در نظر داشتن این مسئلس که واقعا شرایط بهتر میشه. قرار نیست همیشه تو این وضعیت بمونیم حتی اگه همچین احساسی نکنیم . البته این به این معنی نیست که افسردگی هیچ وقت بر نمیگرده. (مثل سرماخوردگین.جفتشون مزخرفن. یه موقع هایی میان که فکرشم نمیکردی و باید تایم بهشون بدی تا تموم شن.)
دومین نکته نور خورشیده. شاید مثل من خون آشام باشین و از خورشید بدتون بیاد ولی واقعا کمک
یکی از سدهای پیش روی رهروان نومیدی
است. آرزومندان گر چه از دنباله رهسپاری بازمانند یا به حضیض سقوط کنند اما همچنان
مترصد وصال‌اند و نیروی خود را افزون می‌سازند تا با عزمی دوباره برای پیمودن مسیر
کمر همت ‌بندند. آن‌ها اندیشه وصال دلدار را در سر می‌پرورانند و به مقصد می‌نگرند
از این‌رو ملالت و تعلل به خود راه نمی‌دهند و تمسخر نابخردان و جفای ستمکاران را
به جان می‌خرند ولی در مقام بردباری خفت بی خردان را نمی کشند .
راهیان گذرگاه یکتاپرستی
سلام؛
نکته:
اگر پسری میخواد:
1-تنبیه بشه.
2-تنبیه بکنه.
3-یا خانواده ای پسرشو تنبیه کنه.
اسمش+شماره مورد(از موارد بالا)+سنش+استانش+یه راه ارتباطی رو در«نظرات»بنویسه؛
ان شاءالله باهاش صحبت میکنم.
مهارت خوبی دارم به من اعتماد کنید.
یک سری مثال برایتان شرح خواهم داد...
لپ تاپ استوک
خرید  لپ تاپ استوک به دلیل قیمت پایین یکی از محبوب ترین مزایده ها و فروش ها در دنیا می باشد، در سراسر دنیا نمایندگی های رسمی شرکت های بزرگ مانند اپل، اچ پی، لنوو، ام اس ای، ایسر، ایسوس و... خدمات پس از فروشی را در اختیار مشتری قرار می دهند به این صورت که شما از یک دستگاه هوشمند و یا هر وسلیه ی دیگری استفاده می کنید و در صورتی که از آن ناراضی بودید و انتظارت شما را برآورده نکرد می توانید به گارانتی و شرکت فروشنده باز گردانید، آن ها ن
من میخام جم بازی فری فایر رو بخرم بنظرتون کد.م سایت ایرانی قابل اعتماده برای خرید جم بازی free fire?
خیلی گشتم بنظرم ایران موجو از همه بهتر بود. 8 ساله دارند جم بازی می فروشند. در کمتر از چند ساعت جم من رو فعال کردند. تازه همه بازی ها رو هم داره. بنظرم اگه شما هم میخوان هیجان بازی ها رو تا آخرین حد تجربه کنید این سایت واحد پولی بازی ها رو با بهترین قیمت بهتون میده. آدرسش رو براتون میذارم امیدوارم که از خرید لذت ببرید.
https://iranmojo.com/product-category/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af
جوجه کباب های ایرانی هم یه سری نکاتی داره که براتون الان میگم. شما هم اگه نکته خاصی به ذهنتون رسید برای ما بفرستید، اینطوری می تونیم تجربیاتمونو با هم به اشتراک بزاریم. 

1- موادی که باید جوجه در اون خوابونده بشه بهتره اینها باشه : ماست .. سس مایونز .. زعفرون .. نمک .. فلفل .. روغن .. پیاز .. کمی آبلیمو و فلفل دلمه ای (خیلیها از سس مایونز استفاده نمیکنن ولی اینو بگم که استفاده از سس مایونز در مواد جوجه طعم بسیار خوبی به اون میده .. یک بار امتحان کنید .. ا
شازده کوچولو
این کتاب با زبان ساده و آمیانه مفاهیم فلسفی و جالبی رابیان می کندوبا روند داستانی خود خواننده را کنجکاو تر می کند.
بخشی از کتاب :
روباه گفت: هیچ چیز را تا اهلی نکنند نمی‌توان شناخت. آدم‌ها دیگر وقت شناخت هیچ چیز را ندارند. آنها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می‌خرند، اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدم‌ها بی دوست مانده‌اند. تو اگر دوست می‌خواهی مرا اهلی کن!شازده کوچولو پرسید: برای این کار چه باید کرد؟
ادامه مطلب

بیایید با اهداء خون از این کار نیکو و خیرخواهانه بهره مند شوید

افراد نیکوکاری که اقدام به اهدای خون خود می کنند، باید نکات زیر را رعایت کنند تا علاوه بر انجام کار خیر، خاطره خوبی از اهدای خون داشته باشند و سلامتی خودشان هم به خطر نیفتد.
ادامه مطلب
عالم ربانی حضرت ایت الله یعقوبی قائنی رضوان الله تعالی علیه
بحمدالله پیش من از روز هم روشن تر است که ولایت امیر مؤمنان  علیه السلام اصل کار است.
▫️ولایت امیر مؤمنان علیه السلام مثل امضای مدیر کل، روی اسکناس است.
▫️اگر اسکناسی همه چیزش تکمیل باشد ولی امضای مدیر کل نداشته باشد، هیچ ارزشی ندارد و آنرا به هیچ نمی‌خرند؛ ▫️اما اگر امضای مدیر کل داشته باشد ولو اینکه کهنه باشد، ارزش دارد و آن را با پول نو عوض می کنند.
فتنه‌اندیشان به عالم منترنداین جماعت هر دو روشان یک خرند
بی‌هنر، بی‌کار و در اتلاف عشقیک‌نفس در عوعو و در عرعرند
گرچه سگ بالاتر از این ناکسانگاو و خوکان جملگی زیشان سرند
لاجرم تمثیل شد همکار وصفتا بدانی این ددان چون محشرند!
بنده‌ی حرف‌اند و شاه وِروِرندواعظ خیرند و در صحنه شرند
یک زمانی بی‌زمانی عاقبتاز سر خلقان چو مستی می‌پرند
باید این چرخ عبث دوری زندتا تمام آید حروفی که برند
حلمی این مستی بی‌پایان خوش استاین خران هستند و روزی بگذر
بچه ها دوتا نکته رو تو برخورد و مکالمه با من یادتون باشه:
1- نصیحتم نکنید چون شدیدا از این کار بدم میاد و تو هیچ آزمونی اثبات نمیشه ک کسی عقلش از دیگری بیشتره مگه اینکه ازش بپرسن و مثلا بگن " نظر شما در رابطه با این موارد چیه؟"
2- ده تا مولفه داشتن حرمت نفس رو بخونید!!!! اصلا ویدئوش رو از تو یوتویوب ببینید دکتر هولاکویی قشنگ توضیح میده
.
شبتون بخیر
نکات مهم بسیاری در فروش املاک مطرح است که اطلاع و رعایت این نکات معاملاتی ،تضمین کننده سود و سرعت روند معامله ملک می باشد.ترفند ها و نکاتی برای خریدار یک ملکی وجود دارد، که شما با آگاهی و بکارگیری چند نکته کلیدی،میتوانید فروش موفقی داشته باشید.

اولین قدم در فروش ملک ،قراردادن آن در بازار معاملات املاک است و برای اینکار راه های مختلفی وجود دارد:
ثبت آگهی ملک در سایتهای املاک :
این روزها سایتها و رسانه های زیادی برای ثبت آگهی فروش و اجاره ام
مردى خدمت على علیه السلام آمد و عرض کرد:
یا امیرالمؤمنین من حاجتى دارم .
حضرت فرمود:
حاجتت را روى زمین بنویس ! زیرا که من گرفتارى تو را آشکارا در چهره تو مى بین و لازم نیست بیانش کنی!
مرد روى زمین نوشت .
” انا فقیر محتاج ”  من فقیرى نیازمندم .
على علیه السلام به قنبر فرمود:
با دو جامه ارزشمند او را بپوشان .
مرد فقیر پس از آن ، با چند بیت شعر از امیرالمؤمنین علیه السلام تشکر نمود.
حضرت فرمود: یکصد دینار نیز به او بدهید!
بعضى گفتند:
یا امیرالمؤمنین
اگه در مورد چیزی دروغ میگویید، به همه دروغ بگویید. تاکید میکنم : همه! 
در غیر اینصورت در دردسر خیلی بزرگی می‌افتید :/
نکته‌ی دوم : دروغی که برای عدم موجودی یک چیز بهانه می‌تراشد، بهتر از دروغی است که عدم موجودی را تبدیل به موجودی می‌کند! 
یعنی اگر "فلان چیز" وجود ندارد، بگویید وجود ندارد به این دلیل. نگویید وجود دارد. 
نکته‌ی سوم : تا میتوانید دروغ نگویید و اگر کسی حقیقت را گفت جوری رفتار نکنید که آخرین باری باشد حقیقت را می گوید.
نکته‌ی چهارم
اگر شما هم دنبال بازی بسیار زیبا و بدون دیتا میگردید پیشنهاد میکنم بازی بسکتبال اینترنتی را دانلود کنید

نکته : بازی برای اندروید بالای ۴.۴ میاید
نکته : بازی کاملا اینترنتی ایست
نکته :این بازی اخرین نشخه است و هنوز اپدیتش نیامده اگر نوشت اپدیت بدانید هنوز نیامده وهروقت امد میگذاریم
حجم بازی: ۸۰مگبایت
دانلود فایل نصبی
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP را دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست  که در این جا درمورد همین بازی می نویسم .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .
ادامه مطلب 
ادامه مطلب
در اردوی نادرشاه افشار، چون سراپرده ها و خیام برپای می کردند، جوانی در چادر مستراح، چون مکان تخلیه را بکند از خستگی و ماندگی بخفت. چون بیدار شد، شب در رسیده و نادرشاه در سراپرده اندرون جای کرده، و اطراف را پاسبانان فرا گرفتند.
بر جان خود نومید و سخت پریشان ماند. در این حال «خاتونِ سرای» [یعنی زن نادر] به قضای حاجت بیامد. چراغی نیز به دست جاریه[یعنی خدمتکار] با وی بود. جوان یکباره چشم از جان بپوشید، چون خاتون بیامد و جامه تخفیف داد، جوان دامنش ب
روزی چندبار به پدرم زنگ می‌زنم، جدا از اینکه حالش را می‌پرسم، سعی می‌کنم از صدایش تشخیص دهم حالش خوب است یا نه؟ بیمار شده؟ حس می‌کنم نسبت به اطرافیانم و دوستانم در اینستا کمتر به این بیماری فکر می‌کنم، من تنها نگرانی‌ام پدرم است.یک چیز عجیبی پیش آمده. اینکه همه شیر، نوشابه، آب معدنی و هرچیزی را که می‌خرند با مایع دستشویی می‌شویند، کارت عابر بانک، کلیدها، موبایل و دستگیره در را با الکل ضدعفونی می‌کنند، دست و صورت و موها و پاها را بعد از
سوال *آیا تریپسین همانند پپسین در اندام دارای بی کربنات واکنش آبکافت پروتئین ها را انجام می دهد ؟
 بله (زیرا تریپسین فعال در محیط قلیایی (دارای یون بیکربنات)روده باریک فعالیت می کند و پپسین در محیط اسیدی معده فعالیت میکند . طبق متن کتاب در لایه ژله ای و چسبناک محافظ معده یون بیکربنات نیز وجود دارد و درنیتجه در محیط فعالیت هردو آنزیم یون بیکربنات یافت میشود . ) 
* نکته : تریپسین و پپسین هردو بصورت غیرفعال ترشح می‌شوند و در محیط خارج از غده و مجر
جهان از کجا شروع می شود؟
این سوال یه نکته غلط و پنهان دارد و مانند تقسیم یک عدد بر صفر! پی پاسخ و مبهم می ماند.
نکته آن است که جا و مکان هم در محدوده ی جهان است و هر نقطه که جا و مکان معنی دارد، جهان هم معنا دارد. بنابراین مکانی که «جهان» نباشد وجود ندارد.
ادامه مطلب
نرم افزار لاکی پچر نرم افزاری است که میتوان با ان بازی هارا هک کرد
ویژگی ها: حذف تبلیغات٬پشتیبانی از خرید درون برنامه ای ٬ نصب همان برنامه دونمونه ( برای کلش دواکانت شدن)٫...
نصب برنامه
نکته : بازی های اینترنتی هک نمیشود
نکته: اگر فایل زیپ بود نظر دهید
گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 58 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1

گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات اینترنتی خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"
برچسب ها : گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
دسته: وکتوربازدید: 1 بارفرمت فایل: zipحجم فایل: 60 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 1

گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی/با سلام و احترام و خسته نباشید از اینکه فروشگاه ما را برای خرید محصولات خود انتخاب نموده اید از شما سپاس گزاریم"با تشکر"
برچسب ها : گیف تصویری نکته امروز برای مراقبت از زیبایی
سینا سرلک جان منی
دانلود آهنگ سینا سرلک جان منی به همراه متن از رسانه رز موزیک با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین در قالب mp3.
از بخش آهنگ های سینا سرلک بازدید کنید.
Download Song Sina Sarlak–Jane Mani + Lyrics
تنظیم : سعید رضایی ، موزیک : سینا سرلک ، شعر : مولانا
جان منی جان منی جان من آن منی آن منی آن من
شاه منی لایق سودای من قند منی لایق دندان من

متن آهنگ سینا سرلک جان منی
جان منی جان منی جان من
آن منی آن منی آن من
شاه منی لایق سودای من
قند منی لایق دندان من
نور من
حتما لازم نیست که پولدار باشید تا به عنوان فردی که خوب خرج می کند، به حساب بیایید.
خوب خرج کردن موضوعی درباره عادت ها و نه میزان درآمد است. افرادی که در خرج کردن پول درست عمل می کنند، همیشه به دنبال روشی هستند تا کمتر از چیزی که در می آورند، خرج کنند. در این نوشته که از وب سایت بیزینس اینسایدر گرفته شده، از افرادی متخصص و کسانی که در زمینه پس از اندار کردن مبالغ هنگفت و پردخت هزینه های خود موفق عمل کرده اند، نکاتی جمع آوری شده است.
برخی خرید ها

مردهایی که دل شان برای دختر بچه ها قنج می رود را یک جور خاص دوست دارم .آن هایی که تمام گل های دخترک گل فروش را یک جا می خرند .آن هایی که آرزو دارند فرزندشان دختر باشد .آن ها عجیب خواستنی هستند ...انگار به خودشان ایمان دارند که دل هیچ دختری را نشکسته اند یا شاید هم عاشق دختری شده اند که پدرش را بیشتر از جانش دوست دارد .من این مردها را یک جور خاص دوست دارم
#راضیه_محتشمی
چند نکته در مورد ماساژ,آموزش مسائل جنسی
همه از اینکه بدنشان توسط فرد دیگری از روی احساس لمس و نوازش شود لذت فراوانی میبرند. چنانچه ماساژ بدن توسط شریک جنسی و یا فرد مورد علاقه شما انجام شود، آنگاه لذت آن برای شما چند برابر خواهد بود.
گاهی ماساژ فقط برای رفع خستگی انجام میشود. ولی گاهی هم انجام ماساژ میتواند مقدمه عشق بازی و سکس باشد. حتما" برای یکبار هم که شده لذت یک سکس واقعی به دنبال عشق بازی و ماساژ خوب را تجربه کنید
ادامه مطلب
حیاط قراضه برای اقلام فلزی هزینه های رقابتی برای آهن قراضه و غیر آهنی و همچنین وسایل قراضه که دیگر قابل استفاده در جاده نیستند می پردازد. بازیافت فلز تجارت بزرگ است. این نه تنها یک راه آسان برای مردم است که با فروش فلز استفاده شده برای بازیافت پول کمی اضافی بدست آورند ، روند بازیافت نیز به خودی خود برای محیط گسترده تر نیز مفید است.
اگر مطمئن نیستید که یک حیاط قراضه چگونه کار می کند ، فرآیند بازیافت فلز قراضه چیست و به محض ورود به یک حیاط قراضه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها